Komfort i bezpieczeństwo

W naszym salonie komfort, bezpieczeństwo i perfekcyjne wykonanie zabiegu zawsze było najważniejsze, dlatego wciąż szukamy rozwiązań ulepszania Body&Soul Szczecin.


Tym razem naszą nowością będzie oczyszczacz powietrza z jonizatorem!

Ten uzdatniacz powietrza ma 4 stopniowy system filtracyjny ( w tym filtr HEPA, z aktywnego węgla oraz filtr katalityczny) oraz jonizator powietrza, który zamienia jony dodatnie na dobroczynne jony ujemne, dzięki temu procesowi zamiany układu ładunków elektrycznych wspomaga filtry w oczyszczaniu powietrza, a nam pozwala czuć się lepiej i bardziej rześko.

Według najnowszych wytycznych Polskiego Rządu każdy odwiedzający salon powinien być wyposażony w maseczkę oraz rękawiczki (oczywiście jeśli zaplanowany zabieg lub stylizacja na to pozwalają)- bardzo prosimy o zastosowanie się do tych zaleceń.


Ponad to- jak zawsze w Body&Soul Szczecin miejsce po stylizacji oraz sprzęt będzie dezynfekowane bezpośrednio po każdym Kliencie, a jednorazowe podkłady lub prześcieradła wymienianie.


Na zabiegi lub stylizacje prosimy umawiać się telefonicznie +48 720 812 018 lub mailowo kontakt@bodyandsoulszczecin.pl a nie bezpośrednio w salonie.


Dla zainteresowanych szczegóły dostępne są na stronie: www.gov.pl/web/rozwoj/salony-kosmetyczne