zabieg i pigmenty

 

ZABIEG

 

Zabieg odbywać się będzie w Brodkiewicz&Skibicka Medical Center – pięknej i nowoczesnej klinice medycyny estetycznej na światowym poziomie w ustronnej lokalizacji.

Zapraszamy na stronę kliniki: Brodkiewicz&Skibicka Medical Center

Dla Państwa komfortu stosujemy najlepsze na rynku środki znieczulające nie tylko powierzchniowo nakładane, ale również takie, które stosuje się już po przerwaniu ciągłości skóry, aby zabieg był przyjemny i możliwie bezbolesny.

ETAP I – pigmentacja wstępna
Zaczynamy od konsultacji, określenia oczekiwań, nakładamy znieczulenie powierzchniowe, zostaje wykonany rysunek wstępny (usta), dobieramy pigmenty. Następnie przechodzimy do pigmentacji.

ETAP II – dopigmentowanie
Zabieg odbywa się po 6 tygodniach od pigmentacji wstępnej, aby skóra w pełni się wygoiła, zregenerowała a pigment osadził. ;
Po tym czasie jesteśmy w stanie określić czy kolor jest odpowiednio nasycony, czy odcień idealnie pasuje do naszej karnacji.
Przechodzimy do pigmantacji.

 

 

UŻYWANE PIGMENTY

 

Barwniki do makijażu permanentnego Medical Line Micropigmentation są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.
Włoskie komponenty, Niemiecka technologia oraz Polskie wykonanie pigmentów dają najlepszy dostępny produkt na rynku.
To nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty. Zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji.
Pigmenty – starannie dobrane produkty najwyższej jakości, spełniają najwyższe na świecie wymogi stawiane przez Unię Europejską.
Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji.
Duży wybór pigmentów wyselekcjonowano dla większości kolorytów skóry spotykanych w Polsce. Dostępne wszystkie kolory, także do pigmentacji korekcyjnej, medycznej i kamuflującej.