O NAS

 

Nasz salon powstał z miłości do piękna i chęci ciągłego doskonalenia umiejętności. Body&Soul Szczecin to miejsce prowadzone z pasją i zaangażowaniem.

 

 

 

Działalność prowadzę nieprzerwanie od listopada 2015 roku, a ponieważ branża beauty wciąż dynamicznie się rozwija dotrzymujemy jej kroku podnosząc swoje kwalifikacje!

 

W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony Klientów i Sympatyków Body&Soul Szczecin od stycznia 2019 roku wprowadzony został do oferty zabiegowej makijaż permanentny, zarówno wykonywanie pięknych kresek zagęszczających linię rzęs jak i wypełnianie oraz cieniowanie ust (czerwieni wargowej). 

 

Nigdy nie zostajemy w tyle!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We współpracy z renomowaną Kliniką medycyny estetycznej Brodkiewicz&Skibicka Medical Center zapraszamy Państwa na zabiegi z zakresu mikropigmentacji medycznej. W ofercie tuszowanie przebarwień, odbarwień skóry, kamuflaż blizn, pigmentacja skóry głowy oraz zagęszczanie zarostu oraz rekonstrukcje czerwieni wargowej po rozszczepie lub innych dolegliwościach oraz brodawki sutkowej oraz jej otoczki po mastektomii jak i zmniejszaniu czy powiększaniu piersi.

 

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu!