Czy przedłużanie rzęs jest dla mnie?

 

Profesjonalna stylizacja rzęs jest zdecydowanie dla Każdego!

 

Przedłużanie rzęs to bezinwazyjny zabieg upiększający, nie tylko oczy Klientki, ale i całą jej twarz. Dobrze wykonana stylizacja wzbogaca naturalne piękno, które każda z Kobiet posiada, dlatego zagęszczanie rzęs jest przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od wykonywanego zawodu czy trybu życia.

 

Rzęsy te należy odnawiać mniej więcej co  3-4 tygodnie, w zależności od indywidualnego cyklu życia rzęsy naturalnej i sposobu dbania o rzęsy przedłużane.

 

Stylizacja rzęs polega przede wszystkim na odpowiednim wymodelowaniu oka poprzez dobór rzęs o określonej długości, grubości i wykręceniu oraz koloru. W zależności od wybranej metody, polega na przyklejeniu dodatkowych rzęs ( w Body&Soul są to najlepszej jakości rzęsy marki TAIDA NIKLAS Lash Collections lub Luxuslashes) do rzęsy naturalnej. Dodatkowa rzęsa nie może dotykać powieki jak również nie może zostać przyklejona zbyt daleko, gdyż będzie to wyglądało nieestetycznie.  Następną ważną kwestią jest odpowiednie odseparowanie od siebie rzęs naturalnych tak, aby można było je swobodnie rozczesać przeznaczoną do tego szczoteczką. Dobrze wykonana stylizacja rzęs nie wywołuje  żadnego dyskomfortu w ich noszeniu.

Odpowiednie umiejętności stylisty jak i świetnej jakości produkty gwarantują osiągnięcie przez Klientkę oczekiwanego efektu.

Przedłużanie rzęs w Szczecinie? Tylko w Body&Soul Szczecin!

 

Witaj w pięknym świecie Body&Soul Szczecin!      Idealne dopasowanie