mikropigmentacja skóry głowy

ZABIEG NAPRAWCZY LUB ESTETYCZNY

 

Zabieg polegający na zapigmentowaniu wybranego obszaru tysiącami punktów imitującymi naturalną cebulkę włosa w taki sposób, aby optycznie zagęścić włosy naturalne.
Mikropigmentację stosuje się zarówno w przypadku całkowitego wyłysienia, jak i np. łysienia plackowatego czy też w przypadku łysienia androgenowego na czubku głowy. Jest też znakomitym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby tylko estetycznie zagęścić włosy np. na przedziałku, czubku głowy lub w okolicach zakoli.

Pigmentacja jest wykonana w taki sposób, aby nikt nie mógł odróżnić zapigmentowanego miejsca od naturalnych cebulek włosów. Do każdej pigmentacji dobierany jest barwnik idealnie pod kolor włosów. Zazwyczaj potrzebne są dwie wizyty do uzyskania zamierzonego efektu- pigmentacja wstępna oraz dopigmentowanie po 6-ciu tygodniach od pierwszego zabiegu.

 

Wspaniałe efekty gwarantowane!

 

 

WSKAZANIA: łysienie androgenowe, łysienie plackowate, powiększające się zakola, przerzedzenie włosów, blizny na głowie, potrzeba uzupełnienia transplantacji włosów.

PRZECIWWSKAZANIA: aktywna łuszczyca, tłusta skóry głowy, używanie szamponów przeciwłupieżowych + przeciwwskazania jak do makijażu permanentnego