mikropigmentacja medyczna

 

Są to innowacyjne zabiegi niwelujące/kamuflujące niedoskonałości naszego ciała. Mikropigmentacja medyczna czyli tak zwany tatuaż medyczny, pozwoli znów cieszyć się w pełni każdym elementem naszego wyglądu.

Jest to wprowadzenie metabolicznie osadzonych granulek pigmentu w naskórek lub skórę właściwą – w zależności od problemu jaki chcemy zniwelować. Na mikropigmentację medyczną składają się zazwyczaj dwie lub trzy wizyty (pigmentacja wstępna oraz dopigmentowanie lub dwa) i są niezbędne do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Bogata oferta zabiegowa pozwoli uporać się z nieprzyjemnymi skutkami operacji, wypadków czy wadami genetycznymi.

 

Jeśli cierpisz na łysienie, posiadasz nieestetyczną bliznę czy Twoje usta wymagają wyrównania to mikropigmentacja medyczna jest właśnie dla Ciebie!

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi zabiegi wykonujemy w Klinice Medycyny estetycznej Brodkiewicz&Skibicka Medical Center 

Dla uzyskania najlepszych efektów zapraszamy wraz z całym zespołem Kliniki na terapie zabiegowe obejmujące zarówno mikropigmentację medyczną, zabiegi laserowe jak i ostrzykiwanie miejsc tego wymagających.

 

 

 

 

W OFERCIE:

mikropigmentacja skóry głowy,

mikropigmentacja zarostu,

tuszowanie odbarwień oraz przebarwień skóry,

kamuflaż blizn oraz rozstępów,

rekonstrukcja brodawki sutkowej  oraz jej otoczki,

pigmentacja estetyczna brodawki sutkowej  oraz jej otoczki – EKSKLUZYWNY ZABIEG ESTETYCZNY,

rekonstrukcja ust po rozszczepie.