Idealne dopasowanie

 

Kiedy mamy pewność, że produkt oraz wybrana usługa są do Nas idealnie dopasowane a efekt będzie zniewalający?

 

Kluczowe są trzy aspekty:

1. Najlepszej jakości produkty,

2. Umiejętności Stylisty wykonującego zabieg,

3. Szeroka gama produktów do wyboru klienta.

 

Biorąc pod uwagę powyżej wymienione punkty Body&Soul Szczecin oferuje różnorodne produkty, stale powiększa asortyment salonu jak i poszerza wiedzę, doskonali swoje umiejętności i zdobywa kierunkowe wykształcenie oraz daje możliwość indywidualnych zamówień produktów na życzenie Klienta, tak aby każdy z odwiedzających Body&Soul Szczecin czuł się usatysfakcjonowany i zadowolony.

 

Wybierając rzęsy austriackiej marki LUXUSLASHES kierowałam się przede wszystkim unikatowością produktów, wspaniałym wykonaniem jak również nowatorskimi rozwiązaniami tej marki.

 

 

TAIDA NIKLAS Lash Collections to polska marka oferująca komfortowe w noszeniu, wspaniałe jakościowo produkty oraz szeroki wachlarz kolorystyczny oferowanych rzęs. Osoby o jasnej karnacji znajdą tu piękne brązowe rzęsy, wyglądające naturalnie i lekko. Kolorowe rzęsy pięknie mienią się w słońcu i są dla każdego, kto lubi niecodzienne stylizacje.

 

 

Ważna jest również grubość, długość oraz stopień zakręcenia rzęs jak i odpowiednia metoda wykonania. W zależności od układu twarzy, osadzenia oczu, karnacji, codziennego makijażu czy w końcu oczekiwanych przez klienta efektów stylista dobiera odpowiedni produkt.

 

 

Poniżej przedstawiam dwa przykładowe efekty mojej pracy:

 

 

Czy przedłużanie rzęs jest dla mnie?