zabieg i pigmenty

 

ZABIEG

 

Zabieg oraz konsultacje odbywać się będą w Klinice medycyny estetycznej Brodkiewicz&Skibicka Medical Center – pięknej i nowoczesnej klinice medycyny estetycznej na światowym poziomie znajdującej się w ustronnej lokalizacji.

 

Zapraszamy na stronę kliniki: Brodkiewicz&Skibicka Medical Center

 

Dla Państwa komfortu stosujemy najlepsze na rynku środki znieczulające nie tylko powierzchniowo nakładane, ale również takie, które stosuje się już po przerwaniu ciągłości skóry, aby zabieg był przyjemny i możliwie bezbolesny.

ETAP I -pigmentacja wstępna
Zaczynamy od konsultacji, określenia oczekiwań oraz możliwości, wypełniamy ankietę o stanie zdrowia,  nakładamy znieczulenie powierzchniowe, zostaje wykonany rysunek wstępny (usta, kreski), dobieramy pigmenty. Następnie przechodzimy do pigmentacji.

ETAP II – dopigmentowanie
Zabieg odbywa się po 6 tygodniach od pigmentacji wstępnej, aby skóra w pełni się wygoiła, zregenerowała a pigment osadził.
Po tym czasie jesteśmy w stanie określić czy kolor jest odpowiednio nasycony, czy odcień idealnie pasuje do naszej karnacji.
Przechodzimy do pigmantacji.

 

 

UŻYWANE PIGMENTY

 

Barwniki do makijażu permanentnego Hanami są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Mieszaniny do makijażu permanentnego zgodne z NAJNOWSZYM rozporządzeniem Rady Unii Europejskiej 2020/2081 oraz (EC) 1907/2006, (EC)  1272/2008, (EC) 1223/2009, (EU) 528/2012.

Użyte komponenty w tych pigmentach dają najlepszy dostępny produkt na rynku.
To nieorganiczne, mineralne, stabilne i hipoalergiczne pigmenty. Zapewniają trwałość i równomierność pigmentacji.
Pigmenty – starannie dobrane produkty najwyższej jakości.
Każdy odcień posiada kartę charakterystyki MSDS niezbędną do wykazania składników użytych do ich produkcji.
Duży wybór pigmentów wyselekcjonowano dla wszystkich kolorytów skóry spotykanych w Polsce oraz Europie. Dostępne kolory, także do pigmentacji korekcyjnej, medycznej i kamuflującej.