MAKIJAŻ PERMANENTNY

 

Makijaż permanentny nie jest makijażem wieczorowym, jest makijażem podkreślającym urodę, w którym wyglądamy świeżo, naturalnie oraz elegancko każdego dnia.

Jest to rodzaj makijażu na stałe. Wykonuje się go za pomocą maszyny do mikropigmentacji osadzając pigment między czwartą a piątą warstwą naskórka, między warstwą kolczystą a warstwą podstawną. Jest to wprowadzenie metabolicznie osadzonych granulek pigmentu w naskórek.

Na makijaż permanentny składają się dwie wizyty (pigmentacja wstępna oraz dopigmentowanie) i są niezbędne do osiągnięcia zamierzonego efektu.

Zabieg w zależności od jego rodzaju trwać będzie między 45 minut a 2,5 godziny. Makijaż w pięknym stanie utrzymywać się będzie od 1,5 do 4 lat (w zależności od keratynizacji, przemiany materii oraz pielęgnacji miejsca zapigmentowanego). Po tym okresie należy go odświeżyć, aby zawsze cieszyć się nienagannym wyglądem.

Bezpośrednio po pigmentacji kolor makijażu jest intensywny, po ustabilizowaniu się barwnika oraz wyłuszczeniu naskórka kolor będzie średnio 40-60% jaśniejszy, a z każdym rokiem będzie się wyjaśniać około 7-10%.

Aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi zabiegi wykonujemy w Klinice Medycyny estetycznej Brodkiewicz&Skibicka Medical Center znajdującej się w ustronnej lokalizacji na Warszewie w Szczecinie.

Zapraszamy z całym zespołem!

 

 

 

W OFERCIE:

 

kreska górna w linii rzęs

kreska dekoracyjna

kreska na powiece dolnej

usta efekt błyszczyku ( z niewidocznym konturem)

usta ( kontur + wypełnienie + cieniowanie)

usta ombre ( kontur+ wypełnienie + cieniowanie drugim kolorem)